Lagkonkurranser basert på UKI-poeng

Norgesløpet 2019

[Bedriftskonkurranse][Skolekonkurranse][Avdelingskonkurranse Ullensaker kommune][Klubbkonkurranse][Familiekonkurranse]
[Vis individuelle resultater]

Bedriftskonkurranse

PlassNavnKlasseDistanseTidPoeng
1Aas & Nordal(10)12090
  Arne Magnus HolterMU2010 km00:38:581541
  Emil NordalMU205 km00:19:271450
  Marcin PuchalskiMS5 km00:28:21933
  Marius SalaseviciusM35-395 km00:25:231082
  Patryk ZajaczkowskiM35-395 km00:27:04999
  Piotr PuchalskiMS5 km00:29:27887
  Roy NordalM45-495 km00:23:001255
  Tomas RutkauskasM35-395 km00:22:181255
  Trond KjærvikM45-495 km00:20:131429
  Vytautas ZidanaviciusMS5 km00:22:061259
2BTA Elektro(7)7748
  Alexander TvedtMS5 km00:22:201245
  Bjørn Tore OttersenM50-545 km00:26:041121
  Elias GrønningMS5 km00:34:06733
  Jesper SegatoMS5 km00:23:261180
  Michael RummelhoffMS5 km00:29:41878
  Oliver Kristian LarsenMS5 km00:26:251022
  Tobias OttersenMU2010 km00:38:041569
3EDA Elektro Data AS(6)6190
  Cetin KocakulakMS5 km00:33:23752
  Helge LøkkenM35-3910 km00:46:331311
  Marius GjørvenMS5 km00:32:12788
  Simen RodemMS5 km00:25:001094
  Sondre MikkelsenMU205 km00:19:391437
  Tobias RøkkeMS5 km00:31:37808
4Oslo Bydel Stovner(3)3842
  Elisabeth NordalK50-545 km00:29:541181
  Håkon Von HirschM35-395 km00:21:401294
  Julie KildahlK35-395 km00:24:391367
5www.smooth.no(2)3603
  Jonatan VedvikMU205 km00:14:261827
  Leona VedvikKU205 km00:17:341776
6BDO Romerike BIL(2)2866
  Hege Steen RønaasK35-395 km00:25:521301
  Per Kristian JulsrudM35-395 km00:17:421565
7Telia BIL(2)2421
  Michaela BenamiraKS5 km00:38:38789
  Stig RobergM50-5410 km00:38:111632
8ECIT Jessheim(2)2211
  André MarkiM50-545 km00:33:32811
  Linda ForbergK45-4910 km00:53:441400
9mnemonic as(1)1772
  Fredrik SætranMS10 km00:31:391772
10Braa Sport(1)1743
  Sven Axel KilanderM40-4410 km00:33:271743
11Löplabbet(1)1685
  Henrik EijsinkMS10 km00:34:101685
12ÅF Advansia(1)1556
  Øystein DahlM45-4910 km00:39:291556
13Aprimo Rådgivning(1)1518
  Frode SembM45-495 km00:18:551518
14FFI BIL(1)1432
  Lisbeth AustadK45-4910 km00:52:221432
15SH Bygg AS(1)1351
  Jan Erik PedersenMS5 km00:20:391351
16A-K maskiner(1)1315
  Kåre Chr. OlsenM55-5910 km00:50:431315
17EUROMED AS(1)1279
  Erik DahlMS10 km00:47:281279
18Braathen Entreprenør AS(1)1188
  Stian EriksenM40-4410 km00:51:531188


© 2019 Ullensaker/Kisa IL Friidrett (0.035604000091553)